KONST / Litografier / Färglitografi 7819429
nr 781 9429
Färglitografi
Signerad, 59/180, bladets mått: 40x34
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 19:22:26
250 kr
300 kr
400 kr
Färglitografi
nr 781 9429
Färglitografi
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 1 oktober 2012 |